IP.271.16.2025.JL
Przetarg: „Utworzenie 32 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022- 2029– edycja 1 w Żłobku Miejskim w Terespolu, działka ewidencyjna nr 714/17,obręb Terespol, 21-550 Terespol” - Podbudowa pod...
Opis zamówienia
Podbudowa pod plac zabaw Podbudowa składa się z trzech warstw zapewniających stabilność, odwodnienie i bezpieczeństwo na placu zabaw. Warstwa I (nośna) Tłuczeń lub żwir frakcji 16–32 mm, grubość 15–20 cm, zagęszczony do Is ≥ 0,97. Zapewnia odwodnienie i stabilizację podłoża. Warstwa II (odsączająca / wyrównawcza) Piasek zagęszczony, grubość 5–10 cm. Służy do wyrównania podłoża i przygotowania pod warstwę wierzchnią. Warstwa III (nawierzchnia bezpieczna) Piasek płukany, frakcja 0,2–2 mm, grubość min. 30 cm (dla HIC do 2,0 m). Zapewnia amortyzację upadków i bezpieczeństwo dzieci.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IP.271.16.2025.JL
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 grudnia 2025, 10:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025