OR-IV.272.2.12.2023
Przetarg: Inżynier kontraktu PSIM
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR-IV.272.2.12.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Modernizacja elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Dukli przy ul. Kościuszki


Dostawa pamięci RAM oraz licencji dostępowych dla użytkowników CAL

Szacowanie wartości zamówienia - zakup sprzętu komputerowego dla UM Krosna

Dostawa ŚPB dla KWP w Rzeszowie.


2100178082 - Siłowniki do schodów


Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków do budynków mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska
