OŚW.271.4.2024
Przetarg: „Innowacyjne metody nauczania dla rozwoju kompetencji kluczowych u uczniów i nauczycieli ” na zakup wyp. w pomoce dydaktyczne sal lekcyjnych dla szkół podst. m.: Chodel, Granice i Ratoszyn Drugi
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OŚW.271.4.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2024, 09:00
- Data publikacji
- 30 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Zamawiający
Pkp Lhs Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026