1/2026
Przetarg: Informacja o zamiarze zawarcia umowy zgodnie z art. 306 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 1/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212



Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o wymiarach 1500x1900mm.


Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce pływającej.


Namiot pneumatyczny stałociśnieniowy wraz z trybunką

Odzież dla ratownika medycznego