Przetarg: Przebudowa drogi powiatowej nr 4771P na odcinku od skrzyżowania z DP 4770P w m. Wilkowice do skrzyżowania z DW309- dokumentacja projektowa
Opis zamówienia
IFZ.272.6.2025.KG Przebudowa drogi powiatowej nr 4771P na odcinku od skrzyżowania z DP 4770P w m. Wilkowice do skrzyżowania z DW309- dokumentacja projektowa (ID 1201792)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego