Przetarg: Dostawa 15 krzeseł obrotowych dla Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy
Opis zamówienia
GKZ-222.16.2025 Dostawa 15 krzeseł obrotowych dla Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy (ID 1214130) GKZ-222.16.2025 Dostawa 15 krzeseł obrotowych dla Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy (ID 1214130)Dostawa fabrycznie nowych krzeseł biurowych obrotowych dla Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy; Dostawa fabrycznie nowych krzeseł biurowych obrotowych - Krzesło obrotowe AKCENT z zagłówkiem, kolor czarny, podstawa chromowana, producent Stema, kod EAN: 5903917405102; 15 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 13 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego