GK-Z.222.19.2025
Przetarg: Dostawa materiałów eksploatacyjnych dla Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy
Opis zamówienia
Dostawa oryginalnych tonerów do drukarek HP Color LaserJet Pro M454dn (toner czarny W2030XC) oraz do drukarki HP Color LaserJet Pro 4302dw (tonery czarny W2200X, żółty W2202X, błękitny W2201X, purpurowy W2203X), akumulatorów do UPS modelu AGM06 Green Cell oraz podkładek pod mysz żelowych pod nadgarstek Feelowers (model 9112101, kolor czarny).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GK-Z.222.19.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 4 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego