GK.271.57.2025
Przetarg: Zakup komputerów Mini-PC z oprogramowaniem OFFICE
Opis zamówienia
Zakup komputerów Mini-PC z oprogramowaniem OFFICE Komputery typu MINI PC Dostawa 3 sztuk komputerów stacjonarnych typu mini PC o nazwie handlowej Intel NUC13ANHI5 i5-1340 16GB 512GB WIN10/11P HIGH. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, zgodny z normami. Wymagana szczegółowa specyfikacja techniczna z nazwą handlową, producentem, modelem oraz dokumenty potwierdzające parametry (karty katalogowe, opisy techniczne). Oprogramowanie Dostawa 3 sztuk oprogramowania Microsoft Office Home & Business 2024 ESD.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GK.271.57.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2025, 12:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 16 grudnia 2025