GI.271.87.2025
Przetarg: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ KOPARKO-ŁADOWARKI W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026 W GMINIE CIĘŻKOWICE W RAMACH ZADANIA – „DOPOSAŻENIE PODMIOTÓW OCHRONY LUDNO...
Opis zamówienia
GI.271.87.2025 DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ KOPARKO-ŁADOWARKI W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026 W GMINIE CIĘŻKOWICE W RAMACH ZADANIA – „DOPOSAŻENIE PODMIOTÓW OCHRONY LUDNOŚCI W POTRZEBNY SPRZĘT" (ID 1207616)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GI.271.87.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego