440141
Przetarg: Fotel obrotowy rehabilitacyjny. WRAZ Z OFERTĄ POWINNA BYĆ DOSTARCZONA KARTA PRODUKTU WARUNEK KONIECZNY.
Opis zamówienia
Fotel obrotowy rehabilitacyjny. WRAZ Z OFERTĄ POWINNA BYĆ DOSTARCZONA KARTA PRODUKTU WARUNEK KONIECZNY.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 440141
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 marca 2026, 15:00
- Data publikacji
- 26 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
