Przetarg: Filc samoprzylepny
Opis zamówienia
Filc samoprzylepny (ID 1245670)Filc samoprzylepny; koloru szarego w rolce o wymiarze ok. 0,5 x 1,5 mb, gr. 3mmOsoba do kontaktu:Pan Jarosław Fornalczyktel. 47 725 57 63; 6 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 13 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

