Wyniki przetargu: IP.01-0074/24 Stworzenie nowych miejsc reintegracji w ZAZ Argenta w Łodzi
Opis zamówienia
FELD.07.05-IP.01-0074/24 Stworzenie nowych miejsc reintegracji w ZAZ Argenta w Łodzi FELD.07.05-IP.01-0074/24 Stworzenie nowych miejsc reintegracji w ZAZ Argenta w ŁodziDostawa, montaż i uruchomienie na potrzeby zamawiającego zestawu fabrycznie nowych maszyn do szycia.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2025, 23:59
- Data publikacji
- 14 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego