Wyniki przetargu: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w 2025 roku na kwotę 4 000 000,00 zł.
Opis zamówienia
FE.271.8.2025 Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w 2025 roku na kwotę 4 000 000,00 zł. (ID 1199806)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego