Wyniki przetargu: F2/147/2025/ZP Dostawa agregatu wody lodowej.
Opis zamówienia
Urządzenia chłodzące i wentylacyjne – Dostawa agregatu wody lodowejPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie i testowanie agregatu wody lodowej przeznaczonego do obsługi laboratorium czystego (ang. Cleanroom) wraz obsługą gwarancyjną, serwisową, dokumentacją i szkoleniemm.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 7 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

