CZMZ-2501/.../2025
Wyniki przetargu: Ewakuatory - Worki laparoskopowe
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Dostawa sterylnych Ewakuatorów – Worków laparoskopowych (Disposable Endo Retrieval Bag). Specyfikacja przedmiotu: - Nazwa: Ewakuatory - Worki laparoskopowe (Disposable Endo Retrieval Bag) - Numer referencyjny: QD-C-200 - Charakterystyka: sterylne, jednorazowe (disposable) - Planowana ilość do zakupu: 300 sztuk
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CZMZ-2501/.../2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 27 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego