POST/EOD/EOD/BM/00040/2025
Przetarg: Elektrownie wiatrowe – Dostawa i wymiana łopaty turbiny wiatrowej S25 na Farmie Wiatrowej Rybice-Starza
Opis zamówienia
Elektrownie wiatrowe – Dostawa i wymiana łopaty turbiny wiatrowej S25 na Farmie Wiatrowej Rybice-StarzaPrzedmiotem zakupu jest wykonanie dostawy oraz wymiany 1 sztuki łopaty turbiny wiatrowej Vestas V10 Mk. 10D, nr S25 zainstalowanej na Farmie Wiatrowej Rybice-Starza.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POST/EOD/EOD/BM/00040/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2025
- Data publikacji
- 21 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego