DZP.281.1A.2025
Wyniki przetargu: A.2025 Dostawa aparatury okulistycznej
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury okulistycznej. Zamówienie składa się z 3 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.281.1A.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2025
- Data publikacji
- 6 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego