Przetarg: Wykonanie przeglądów P2-P3 wraz z pracami dodatkowymi i wymianą SIP w pojazdach serii EN57AL
Opis zamówienia
DZ.26.160.2025 Wykonanie przeglądów P2-P3 wraz z pracami dodatkowymi i wymianą SIP w pojazdach serii EN57AL (ID 1089105)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 2 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego