ZZ.26-23/5
Przetarg: Drugie postępowanie na modernizację nawierzchni kładki pieszo-jezdnej przy Porcie Jachtowym (North East Marina)

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZ.26-23/5
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 kwietnia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Utrzymanie projektu Cyberbezpieczny Samorząd

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

Wał Sierosław - wyrównanie do rzędnej projektowej korony wału
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard,Białogard (miasto)


