ZOS.343.1.2.2023
Przetarg: „Dowożenie i odwożenie uczniów szkół podstawowych do i z placówek oświatowych z terenu Gminy Mrągowo w okresie od 01-01-2024 r. do 27-06-2024 r.”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZOS.343.1.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2023, 11:00
- Data publikacji
- 14 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Projekt budowy drogi asfaltowej relacji: Bartołty Wielkie – Kierzbuń, gm. Barczewo.


USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO



RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów

