ZP – II.271.145.2024.KA
Przetarg: Dowóz uczniów z niepełnosprawnościami wraz z zapewnieniem opieki do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/25
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP – II.271.145.2024.KA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 sierpnia 2024, 10:00
- Data publikacji
- 29 lipca 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

