PNP/TD-OKR/12015/2025
Przetarg: Dostosowanie stacji 110/15 kV Zabierzów do zabudowy transformatorów o mocy 31,5 MVA tryb zaprojektuj i wybuduj
Opis zamówienia
Dostosowanie stacji 110/15 kV Zabierzów do zabudowy transformatorów o mocy 31,5 MVA tryb zaprojektuj i wybuduj Przedmiotem postępowania jest dostosowanie stacji 110/15 kV Zabierzów do zabudowy transformatorów o mocy 31,5 MVA w trybie zaprojektuj i wybuduj.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PNP/TD-OKR/12015/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 08:00
- Data publikacji
- 15 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego