BZP.B5.29.2022
Przetarg: Dostosowanie obiektu O-1 Bis Polskiego Radia S.A. przy al. Niepodległości 77/85 w Warszawie do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.B5.29.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 stycznia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 22 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
