MT.2370.2.2026
Przetarg: Dostosowanie i rozbudowa budynków do pełnienia funkcji magazynowych w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MT.2370.2.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 czerwca 2026, 10:00
- Szacowana wartość
- 731 707 zł
- Data publikacji
- 25 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego