ZP.271.5.2023
Przetarg: Dostawy ciepła z sieci ciepłowniczej na potrzeby nieruchomości komunalnych administrowanych przez Zakład Nieruchomości Komunalnych w Pruszczu Gdańskim w 2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 4 stycznia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Nadleśnictwo Elbląg

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miejska Łeba

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Remont drogi powiatowej nr 1440G w miejscowości Darzlubie.
Zamawiający
Urząd Gminy Puck

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
271.28.2026.RGIS Przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Mierzyno.
Zamawiający
Gmina Gniewino
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026