DZP-OG.2616.366.2025
Wyniki przetargu: Dostawa wraz z montażem węzłów ciepłowniczych dwufunkcyjnych w internacie Lotnik przy ul. Powstańców Warszawy 26 oraz w budynku przy ul. Żwirki i Wigury 2 w Pruszczu Gdańskim
Opis zamówienia
Dostawa wraz z montażem węzłów ciepłowniczych dwufunkcyjnych w internacie Lotnik przy ul. Powstańców Warszawy 26 oraz w budynku przy ul. Żwirki i Wigury 2 w Pruszczu Gdańskim
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP-OG.2616.366.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 października 2025
- Data publikacji
- 13 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

