UD-VIII-WZP.271.2.2026
Przetarg: Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z budynków administrowanych przez Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD-VIII-WZP.271.2.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 23 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
