Przetarg: „Dostawa węgla kamiennego, pelletu drzewnego, oleju opałowego typu L (lekki) z transportem i rozładunkiem na potrzeby ZGK w Mroczy Sp. z o.o. w sezonie grzewczym 2025/2026”
Opis zamówienia
„Dostawa węgla kamiennego, pelletu drzewnego, oleju opałowego typu L (lekki) z transportem i rozładunkiem na potrzeby ZGK w Mroczy Sp. z o.o. w sezonie grzewczym 2025/2026”Dostawa węgla kamiennego kostka w iloście 5 ton, orzech w ilości 25 ton. Dostawa pelletu 34 tony Dostawa oleju opałowego typu lekki 30 000 litrów
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 września 2025
- Data publikacji
- 22 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego