Przetarg: Dostawa w roku 2026 energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej oraz zaopatrzeniem w wodę dla ZSP w Rydułtowach przy ul. Obywatelskiej 30
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 2 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

