POR.271.14.2025
Przetarg: Dostawa urządzeń sieciowych dla Gminy Brańsk realizowana w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd"
10 września 202623:59
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Dostawa urządzeń sieciowych dla Gminy Brańsk” w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”. Zamówienie obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu IT oraz świadczenie usług towarzyszących, w tym migrację konfiguracji UTM i przeprowadzenie testów penetracyjnych. Wykaz dostarczanego sprzętu i ilości Zasilacz awaryjny UPS (5 szt.): Topologia line-interactive, AVR, moc min. 1200 VA / 660 W, 4 gniazda Schuko, port USB HID. Przełącznik 48-portowy (VLAN I) (1 szt.): 48x RJ45 1Gbps, 4x SFP+ 10Gbps, zarządzalny L2+, bezwentylatorowy.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POR.271.14.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 23:59
- Termin zadawania pytań
- 8 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za opóźnienie w dostawie sprzętu: 0,2 % wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia
- za opóźnienie w wykonaniu całości przedmiotu umowy: 0,2 % wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia
- za opóźnienie w usunięciu nieprawidłowości stwierdzonych przy odbiorze: 0,2 % wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg