Wyniki przetargu: Dostawa testerów napięcia i ciągłości obwodu LED-FLUKE T150 z futerałem H15 na potrzeby Spółki TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.
Opis zamówienia
Dostawa testerów napięcia i ciągłości obwodu LED-FLUKE T150 z futerałem H15 na potrzeby Spółki TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego