ZP.272.13.2023
Przetarg: Dostawa tablic rejestracyjnych oraz kasację tablic wycofanych z eksploatacji w okresie od maja 2023 r. do kwietnia 2025 r. dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Sierpcu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.13.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 12 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
