Przetarg: Dostawa stacji zasilania FOSSiBOT F2400 + Panel solarny SP200 200W.
Opis zamówienia
Dostawa stacji zasilania FOSSiBOT F2400 + Panel solarny SP200 200W. (ID 1204080)FOSSiBOT F2400 + SP200; Stacja zasilania FOSSiBOT F2400 + Panel solarny SP200 200W; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego