RR.271.2.13.2026
Przetarg: Dostawa sprzętu TIK w ramach projektu: Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych w Gminie Miedźno
11 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Czesc 1 część nr 1 zamówienia pn. Dostawa sprzętu TIK - pracownia terminalowa - w ramach projektu: Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych w Gminie Miedźno Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, montaż, instalacja oraz konfiguracja systemu pracowni terminalowej w Szkole Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii przy ZS-P w Miedźnie. Zamówienie obejmuje dostarczenie serwera, terminali dostępowych wraz z monitorami i peryferiami oraz niezbędnego oprogramowania systemowego i zabezpieczającego.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RR.271.2.13.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 7 września 2026
- Wadium
- 500 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
- Usługi szkoleniowe
- Przyrządy optyczne
- Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
- Sieci
- Urządzenia komputerowe
- Systemy i serwery informacyjne
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
- Pakiety oprogramowania użytkowego
- Usługi instalowania komputerów i urządzeń biurowych
- Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych
- Sprzęt i aparatura elektryczna
- i 1 więcej
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy z przyczyn, za które odpowiedzialność ponosi Wykonawca: 10% wynagrodzenia brutto
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy: 0,1% wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze lub w okresie gwarancji/rękojmi: 0,1% wynagrodzenia brutto za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.