ZP.26.1.8.2023
Przetarg: Dostawa sprzętu RTV dla Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.26.1.8.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

MODERNIZACJA STAREGO BOISKA ASFALTOWEGO OSIR PRZY UL. MONIUSZKI 10 W ZAWIERCIU
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw do Zakładu Karnego w Sierakowie Śląskim
Dostawa fabrycznie nowego zestawu hydrauliki siłowej do rozdrabniacza dwuwałowego