DZP 2377/4/2023
Przetarg: Dostawa sprzętu do zdalnego monitorowania pacjenta
Sp Zoz Szpital Specjalistyczny Mswia W Głuchołazach Im.Św. Jana Pawła IiGłuchołazy, Opolskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP 2377/4/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 4 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Odbudowa kładki pieszo- rowerowej w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający
Gmina Głuchołazy

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

RB Dostawa zestawów tłumików dźwięku i płomienia Ase UTRA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Opolu

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026