NA.261.1.9.2023
Przetarg: Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg miasta Przemyśla w sezonie zimowym 2023/2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NA.261.1.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 listopada 2023, 10:00
- Data publikacji
- 22 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

