ZP.271.2.2023
Przetarg: Dostawa samochodu asenizacyjnego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Modernizacja lokalu Straży Miejskiej w Głuchołazach- uszkodzonego podczas powodzi




Odbudowa kładki pieszo- rowerowej w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybuduj


Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

