PO-II.2630.46.26
Przetarg: Dostawa roweru z zestawem lamp
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa roweru górskiego ROMET RAMBLER 29 wraz z zestawem lamp przód + tył ALLTY 600 + Seemee 30 combo. Rower musi być fabrycznie nowy, w określonej specyfikacji kolorystycznej i rozmiarowej. Termin wykonania zamówienia wynosi 2 tygodnie od dnia wysłania zamówienia. Specyfikacja roweru - Model: ROMET RAMBLER 29 - Kolor: grafitowy - Rozmiar ramy: XL - Kod produktu: RAMTBR0XXX29202416BB Specyfikacja zestawu lamp - Model: ALLTY 600 + Seemee 30 combo, usb 600/30 lumenów – RACE - Kod produktu: 00-11-27701-01-00014 - EAN: 5907782799212 - Uwaga: Zamawiający nie dopuszcza zamienników.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PO-II.2630.46.26
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 30 kwietnia 2026, 09:30
- Termin zadawania pytań
- 26 kwietnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane