D/5/TP/2023
Przetarg: Dostawa przyczepy zbierającej materiały sypkie z nawierzchni trawiastych i utwardzonych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- D/5/TP/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 14 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Budowa kompleksu sportowego Orlik w Rozwadzy
Zamawiający
Gmina Zdzieszowice

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

RB Dostawa zestawów tłumików dźwięku i płomienia Ase UTRA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Opolu

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Papier toaletowy + reczniki papierowe
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

55/2026 Tabliczka przydrzwiowa
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
