RR.271.21.2026.MA
Przetarg: Dostawa przyczepy wraz z wyposażeniem – Mobilne Centrum Kultury
16 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej przyczepy wraz z wyposażeniem, pełniącej funkcję Mobilnego Centrum Kultury. Projekt jest dofinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021–2027 i ma służyć prowadzeniu warsztatów rękodzielniczych, prelekcji, mini wystaw oraz zajęć animacyjnych. Specyfikacja techniczna przyczepy Wymiary: długość min. 6 m, szerokość min. 2 m, wysokość min. 2,7 m. Konstrukcja: przyczepa dwuosiowa, dopuszczona do ruchu na prawo jazdy kat. B, DMC max 3500 kg.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RR.271.21.2026.MA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 12 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za zwłokę w dostawie towaru w terminie do 16 tygodni: 300,00 zł za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w dostawie towaru w terminie powyżej 16 tygodni: 150,00 zł za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w dostawie towaru wolnego od wad wymiana/gwarancja: 400,00 zł za każdy dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg