ZP-3502/24/2023
Przetarg: Dostawa profesjonalnych środków czystości do systemu sprzątania, ręczników papierowych, dozowników, drobnego sprzętu i dzierżawa stacjonarnych systemów dozowania
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-3502/24/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 12 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
Zamawiający
Fundacja "W Trosce O Życie"
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Remont łazienek oraz Remonty w pomieszczeniach biurowych poddasza Centrum Kulturalnego w Przemyślu
Zamawiający
Centrum Kulturalne
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
”Poltra” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
