Wyniki przetargu: Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Turobinie w roku szkolnym 2025/2026
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Turobinie na rok szkolny 2025/2026. Zamówienie jest podzielone na jedenaście części, obejmujących szeroki asortyment produktów spożywczych. Ogólne wymagania dotyczące produktów i dostaw: Jakość i bezpieczeństwo żywności: Wszystkie dostarczane produkty muszą być wolne od wad i spełniać wszelkie wymagania określone przez Zamawiającego. Muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, w tym: Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028

Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26,

Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2



