AT.ZP.271.39.2023.MW
Przetarg: „Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 12 „Niezapominajka” w Słupsku”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- AT.ZP.271.39.2023.MW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 16 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
271.28.2026.RGIS Przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Mierzyno.
Zamawiający
Gmina Gniewino
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Ulepszenie nawierzchni drogi powiatowej nr 2407G na odc. Kaliska-Cieciorka
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Starogardzie Gdańskim

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Orlen Serwis S.A.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Orlen Petrobaltic S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026