ZP-CZOK-0001/25
Przetarg: Dostawa pomp zatapialnych do zalewania agregatów głębinowych” dla SRK S.A. Oddział CZOK: Część I – Pompa typu PSZ-65HC lub równoważna Część II – Agregat pompowy LOWARA Z622 11-6 lub równoważny
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-CZOK-0001/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 lutego 2025, 07:00
- Data publikacji
- 14 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)