Przetarg: Dostawa paliwa do pojazdów służbowych ZP/TP-19/25

Opis zamówienia
Dostawa paliwa do pojazdów służbowych ZP/TP-19/25 Dostawa paliwa do pojazdów służbowych ZP/TP-19/25Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa, tj. oleju napędowego (ON), do pojazdów służbowych w szacunkowej ilości 40 000 litrów, na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 19 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego