Przetarg: Dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wałczu w roku 2026/2027
Opis zamówienia
Dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wałczu w roku 2026/2027dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wałczu na rok 2026/2027
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 19 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Słupsk, Sławno (miasto)
P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Koszalin (miasto)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard,Białogard (miasto)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard, Białogard (miasto)