Przetarg: Dostawa paliw płynnych dla MPGK Sp. z o.o. w Busku – Zdroju na 2026 rok

Opis zamówienia
Część 1 – Zakup paliw płynnych do zbiorników pojazdów i zbiorników dla sprzętu silnikowego poprzez stacje paliw Wykonawcy.Ilość paliwa w ramach części 1 zamówienia.a)do 120 000 litrów oleju napędowego (ON),b)do 5 000 litrów bezołowiowej Eurosuper 95 (E 95),c)do 5 000 litrów Autogazu (LPG). Część 2 – Dostawa paliw płynnych do zbiornika Zamawiającego.Ilość paliwa w ramach części 2 zamówienia:a)do 70 000 litrów oleju napędowego.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 18 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego