Przetarg: „Dostawa oleju napędowego B0 „zimowego” Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu”.PT.2370.29. 2025
Opis zamówienia
„Dostawa oleju napędowego B0 „zimowego” Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu”.PT.2370.29. 2025Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw w ilościach: Olej napędowy 12 000 litrów do KM PSP w Zamościu Olej napędowy 5000 litrów do JRG w Szczebrzeszynie
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2025, 00:00
- Data publikacji
- 5 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego