501836
Przetarg: Dostawa okładzin hamulcowych do wagonów piętrowych produkcji Bombardier
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa okładzin hamulcowych do wagonów piętrowych produkcji Bombardier. Zamówienie obejmuje 4 000 kompletów okładzin hamulcowych typu Becorit B36. Każdy komplet składa się z dwóch okładzin – prawej oraz lewej. Okładziny przeznaczone są do zastosowania w wagonach piętrowych produkcji Bombardier, nr rys. C105255/35D4X (43152C1A). Parametry techniczne - Typ: Becorit B36 - Numer rysunku: C105255/35D4X (43152C1A) - Liczba kompletów: 4 000 kpl. - Skład kompletu: dwie okładziny (prawa i lewa) Klasyfikacja CPV - 34322100-1 Sprzęt hamulcowy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 501836
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2026, 12:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 21 stycznia 2026